Casus Kızlar’ın Dublajı

TELEVİZYONDAN beyazperdeye transfer olan Fransız yapımı Casus Kızlar adlı çizgi filmin Türkçe dublajını üç güzel Cansu Dere, Melisa Sözen ve Bergüzar Korel yaptı.

DERE, sportif, neşeli ve dost canlısı Alex’i; Sözen, erkekleri peşinden koşturan klas sarışın casus Clover’ı; Korel ise uzun kızıl saçlı kavgacı güzel Sam’ seslendirdi.

casus-kizlar-seslendirme-1

casus-kizlar-seslendirme-2

casus-kizlar-seslendirme-3

casus-kizlar-seslendirme-4

casus-kizlar-seslendirme-5

Filmin Konusu:

casus-kizlar-seslendirme-7

Sam, Clover ve Alex, Beverly Hills’li sıradan üç genç kızdır. WOOHP’a (Dünya İnsan Koruma Örgütü) uluslararası ajan olarak seçilince, tamamen şok olurlar. Ciddi eğitimlerden geçen kızlar, danışmanları Jerry tarafından ilk görevlerine yollanırlar: Beverly Hills’te yaşayan ünlü veteriner Peppy Wolfman’ın yerini belirlemek. Kızlar, Peppy’nin diğerleri gibi kaçırıldığını çabucak anlarlar. Ancak, kaçırılanların hepsinin bakışları “Mükemmelleştirici” adlı tuhaf bir makine aracılığıyla değiştirilmiştir!

Lisedeki olağan hayatlarıyla, gizli ajan kimlikleri arasında hokkabazlık yapan kızlar; tüm bu kayboluşların ardında Fabu adlı başarısız eski bir mankenin olduğunu fark ederler. Bu kişi aynı zamanda “Mükemmelleştirici” makinesini de icat etmiştir ve planı, uzay istasyonunda muhteşem bakışlara sahip insanlar yaratmaktır. Böylelikle kendini takdir etmeyen insanları ve dolayısıyla dünyayı yok etmek istemektedir.

zekice plânları ve kızlara özgü casusluk aletleriyle Sam, Clover ve Alex dünyayı kurtarabilecek midir?

casus-kizlar-seslendirme-6

casus-kizlar-seslendirme-8

casus-kizlar-seslendirme-9

6 Yorum

Yorum yazabilirsiniz...

Not: Yorumunuz moderatör tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.